BRZEZOVKA

małe podróże

Brzezovka

Dzieci kochają dinozaury, choć zastanawiam się nieraz, czy ich bojaźliwość nocna nie wynika również z naoglądania się emocjonalnych bajek o tych prehistorycznych stworach. Wiedząc jednak, że wyprawa do Brzezówki koło Kolbuszowej na pewno dzieciaki ucieszy, wyruszyliśmy zatem oswoić nasz strach.

Obiekt prócz części z dinozaurami oferuje spacer alejkami z cierpliwie czekającymi na nas postaciami historycznymi (choć nie tak wiekowymi jak zacne dinozaury).

Spotkamy tam m.in. pirata, któremu ewidentnie brakuje dłoni i głowy, natomiast
głowę dzieci chętnie pożyczają na czas wykonywania zdjęć :).

Park linowy w cenie to również fajna sprawa, dzieci potrzebują się wyszaleć, a spacer, choćby najciekawszą prehistoryczną drogą, po pewnym czasie maluchom się nudzi.

Park rozrywki posiada również inne atrakcje na swoim terenie, takie jak: strzelanie z łuków, dmuchańce, zjeżdżalnie, mini golf, basen z łódeczkami, małpi gaj i wiele innych, których nie sposób wymienić, bo wciąż są dokładane, a aktualną listę znajdziesz na stronie parku https://brzezovka.pl/.

Park wodny w okresie letnim zdaje się być strzałem w dziesiątkę, mając na uwadze zamiłowania wodne dzieci i relaksujące rodziców.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *